Zaznacz stronę

Cennik: projektowanie stron internetowych, logo, identyfikacja wizualna

Poniżej znajdziesz cennik, który pomoże Ci zaplanować budżet i podjąć najkorzystniejszą decyzję .

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ CENOWĄ

Cennik

Podane ceny są orientacyjne. Pamiętaj proszę, że zawsze przygotowujemy dla Ciebie indywidualną, najlepszą strategię działania i wtedy podajemy zawsze wiążący, całkowity koszt projektu. Aby jednak pomóc w planowaniu budżetu umieściliśmy orientacyjny cennik.  Wszystkie ceny są w formacie “od”, ponieważ cenę finalną zawsze podajemy po ustaleniach wstępnych. Na początku znajdziesz cennik projektowania stron internetowych, a nieco niżej identyfikacji wizualnej i logo.

cennik

Strony internetowe

Strony internetowe wizytówki

To proste narzędzie, które pełni rolę wizytówki w Internecie. Zazwyczaj znajdują się tutaj informacje takie jak: nazwa firmy, dane adresowe, profil działalności czy opis oferty. Idealnym dopełnieniem jest dobrze dopasowana grafika, która zachęca do kontastingu. Każda strona wizytówka jest również osadzana na ultraszybkim hostingu.

Strony internetowe firmowe

To w pełni profesjonalna strona internetowa, która jest nie tylko wizytówką Twojej firmy, ale także pozwoli zaprezentować Twoje produkty i usługi w pełniejszym zakresie. Dodatkowe opcje takie jaki BLOG, czy AKTUALNOŚCI pomogą rozwinąć Ci skrzydła. Ponadto zajmiemy się szczegółową analizą grafik. Umieszczamy wyłącznie najlepsze i najbardziej pasujące zdjęcia oraz grafiki. 

Rozbudowane i duże firmowe strony internetowe

To idealny wybór przy większych lub skomplikowanych serwisach. W tym pakiecie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.  Oprócz programowania znaczną część czasu poświęcamy na analizę konkurencji, optymalizację SEO właściwy dobór kolorystyki, czcionek i innych elementów, które sprawią, że Twoja strona będzie naprawdę wyjątkowa i osiągnie stawiane cele. Stworzymy dla Ciebie dedykowane rozwiązanie hostingowe. Pomożemy zbudować Twój biznes.

Blogi z intuicyjnym panelem zarządzania

BLOG, który wyróżni Cię w Internecie stworzymy na platformie WordPress. Zanim rozpoczniemy projektowanie wspólnie ustalimy grupę docelową. Dopasujemy do niego wszystkie elementy tj. czcionki, kolory, układy oraz grafiki. Połączymy Twój blog z Facebookiem i innym mediami społeczenościowymi, aby szybko dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Oferujemy wiele dodatkowych funkcji, a także prosty panel zarządzania, który pomoże Ci samodzielnie zarządzać wpisami. Oczywiście z przyjemnością możemy także prowadzić Twojego bloga. Każdy blog osadzony jest na ultraszybkim hostingu, dzięki czemu nawet zaawansowane grafiki i zdjęcia będą ładowały się błyskawicznie. 

cennik

Logo i identyfikacja wizualna

Projektowanie logo – pakiet startowy

Jeśli nie chcesz całego pakietu identyfikacji wizualnej, możemy zaprojektować dla Ciebie samo logo. Później możesz dodatkowo oddzielnie zamówić na przykład wizytówki, ulotki czy papier firmowy. Projekt logo bez pakietu identyfikacji wizualnej będzie z pewnością dobrym rozwiązaniem dla blogerów, małych firm czy początkujących start-upów. 

Projektowanie logo – pakiet profesjonalny

Prace rozpoczniemy od analizy aby nowe logo idealnie odzwierciedlało rodzaj i profil Twojej działalności. W tej opcji otrzymujesz wszystko to co w pakiecie startowym, a dodatkowo do czterech propozycji graficznych. Przekażemy Ci wszystkie formaty plików, które później wymagane są do druku, również wielkoformatowego. Możemy także przygotować dla Ciebie księgę znaku, czyli przewodnik używania logo.

Identyfikacja wizualna – pakiet podstawowy

Podstawowy pakiet identyfikacji wizualnej. W jego skład wchodzi przygotwanie projektów graficznych wizytówki, papieru firmowego, ulotki itd. Fonty czcionek, grafika i kolorystyka będą stanowiły spójną całość. To dobry pakiet na start, który pomoże Ci od początku, kreować obraz Twojej marki.

Identyfikacja wizualna – pakiet profesjonalny

Kompleksowy pakiet identyfikacji wizualnej jest niezbędny, aby wyróżnić Twoją firmę i zaznaczyć mocno swoją obecność na rynku. To w pełni profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie. W zależności od Twoich potrzeb i branży zakres elementów wchodzących w identyfikację wizualną może się różnić. Oprócz takich podstawowych opcji jak wizytówki, papier firmowy czy ulotki możemy zaprojektować dla Ciebie m.in. etykiety na opakowania Twoich produktów, kalendarze firmowe czy serie gadżetów. Dobierzemy fonty czcionek i odpowiednią kolorystykę dla grupy docelowej.

profesjonalne strony internetowe, PROJEKTOWANIE LOGO, PEŁNA IDENTYFIKACJA WIZUALNA

zapraszamy do współracy

Daj się zabrać na wyższy poziom

zamawiam bezpłatną konsultację

Napisz do nas

KONTAKT – STUDIO LAPIS

Paweł Berezecki

+48 692 800 115

kontakt@studiolapis.pl

Julia Berezecka

+48 602 749 769

julia@studiolapis.pl